http://www.otomanstudio.cz/ebook/

Studio One – Browser

Přibližný čas na přečtení tohoto příspěvku: 1


Browser nebo li vyhledávač je ve Studiu One silný nástroj pro dosazení čehokoliv co v projektu potřebujeme.

Browser

Celé okno průzkumníku nalezneme na pravé straně programu. V něm nalezneme přístup ke všem typům dat, které souvisejí s provozem Studia One.

Můžeme odtud dosadit do programu jak virtuální nástroje, tak pluginy a jejich presety. Nalezneme zde audio soubory, které lze do programu skládat, např. různé smyčky atd. Důležitý je také Pool, místo, kde nalezneme všechny audio soubory, které jsme v projektu nahráli nebo je právě používáme.

Drag and drop

Co dělá z tohoto průzkumníku opravdu silný nástroj je funkce Drag and drop. (Táhni a pusť)

Vše co v průzkumníku najedeme, můžeme jednoduchým přetažením dosadit do projektu. Jakýkoliv plugin, virtuální nástroj, audio loop, preset, vše jednoduše tažením vložíme do projektu. Daná funkce nebo software se okamžitě aktivuje a je připraven(a) k použití.

Nejen, že je toto zobrazení dat přehledné, ale rychlé přetažení do projektu je nejrychlejší způsob, jak danou funkci použít.

Video

Chcete dostávat novinky o Studio One přímo do Emailu?

CHCI DOSTÁVAT INFO

Celá série Studio One na blogu oToman Studia

Studio One – Browser

Tento příspěvek byl přečten:137x!

Souhrn
Datum
Název
Studio One - Browser
Rating
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>