http://www.otomanstudio.cz/ebook/

Novinky v Cubase 10 1.Část

Přibližný čas na přečtení tohoto příspěvku: 1


Po roce přichází nová verze Cubase 10. Jaké změny přináší si ukážeme v krátké sérii 3 videí. V tomto prvním se zaměříme hlavně na vizuální změny.

Cubase 10 – nový vzhled

V první videu se budeme věnovat nové vizuální stránce Cubase. Vše si ukazujeme v plné verzi Pro. Kromě nového vzhledu, najdeme v Cubase 10 vylepšený způsob přidávání tracků. Dále nové menu na obarvování stop. Nový vzhled dostaly i některé pluginy.

Channel Strip

Proměnou prošla také sekce mixu s názvem Channel Strip. Ta slouží jako nástroj pro rychlý mix. Jeho nová vizuální podoba je přehledná a dobře se s ní pracuje.

Nové funkce v části Média

Jedním z nejlepších vylepšení je podpora funkce Drag and Drop v části Média. Zde můžeme rychle přetáhnout do projektového okna jakýkoliv efekt nebo virtuální nástroj. Celá tato sekce umožňuje velké zrychlení práce v programu. Máme po ruce vše co při mixu nebo tvorbě potřebujeme.

Příjemným vylepšením je i funkce plugin pictures. Vytváření vizuálních náhledů na jednotlivé pluginy.

Video

Novinky v Cubase 10 1.Část

Tento příspěvek byl přečten:113x!

Souhrn
Datum
Název
Novinky v Cubase 10 1.Část
Rating
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>